Husitská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený
meno
Juraj 08. júla 2020

Dobry den, ihrisko na ktorom sa bezne hraju deti a ludia travia volny cas je dlhodobo nepokosene a porast presahuje pol metra. Kosili sa travniky okolo panelakov a toto sa nepokosilo. Preco? Kedy sa to pokosi?

20. júl 2020

Juraj Kubrican

Uz je to OK, vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania