SNP-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Bánovce nad Bebravou

Vyriešený
meno
Michal 02. augusta 2020

[parkovisko pri autobusovej stanice]Taxíky parkujú pri autobusovej stanici na ceste čím blokujú výjazd z parkoviska a zhoršujú manévrovanie pri parkovaní. Pritom majú výhradne parkovacie miesta TAXI hned ma začiatku.

09. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Uvedený problém do budúcna prosím hlásiť mestskej polícií, aby bol riešený podľa možnosti okamžite na mieste. O probléme sme informovali aj mestskú políciu.
Kto? Mestská polícia
Kedy? priebežne podľa potreby

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Uvedený problém už naďalej nepretrváva, mestská polícia vykonáva námatkové kontroly.

S pozdravom

Ing. Michal Pojtek
vedúci OSM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania