Cesta na štadión-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

poskodena zabrana na prejazd auta, je to vylomene a velmi ostre. Ak na to niekto spadne tak sa moze velmi skaredo zranit. Prosim o odstranenie.

12. marec 2021

Oliver

uz je to odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania