Švermova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Lucia Priadková 03. marca 2021
https://youtu.be/RqMWDXu0X0o

Na schodisku pod Svermovou pri okresnom úrade je uvoľneny jeden modul schodiská a veľmi nebezpečne sa hýbe pokiaľ nám človek stupi. Sama som tam niekoľkokrát zavravorala a z okna som už videla jednu pani ako tam spadla. Je to veľmi nebezpečne hlavne pre tých,ktorí o tom nevedia a vkročia tam

18. marec 2021

Marek Makan

Schody sú opravené...
18. marec 2021

Lucia Priadková

Áno všimli sme si ďakujeme veľmi pekne za rýchle vyriešenie ;)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania