Švermova-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Marek Makan 04. marca 2021

Prosím o zabezpečenie opravy schodov pri Okresnom úrade smerom na Švermovu ulicu. Schody sú vratké a rozchádzajú sa.

18. marec 2021

Matus Masica

vyriesene, je to opravene
18. marec 2021

Marek Makan

Ďakujem za opravu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania