Javorová-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

po výstavbe parkovacieho domu tu zostal takto vyvrátený strom

19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Po konzultácii so spoločnosťou ZAaRES bude strom odstránený.

Mgr. Jozef Varga, PhD., Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania