Rudohorská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Daniel 17. marca 2021

Dobrý deň, vozidlo dva roky stojace bez záujmu majiteľa vozidla.

18. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Dovoľujeme si Vám oznámiť, že mestská polícia zaradila uvedené motorové vozidlo do evidencie dlhodobo stojacich motorových vozidiel. Majiteľ predmetného vozidla bude oboznámený s povinnosťou motorové vozidlo odstrániť, avšak z dôvodu aktuálnych protipandemických opatrení nie je možné fyzické odstránenie motorového vozidla vykonať okamžite.

Mestská polícia
Československej armády 26
974 01 Banská Bystrica
Tel.: +421 48 4330 801
Mail: policia@banskabystrica.sk www.banskabystrica.sk
30. apríl 2021

Daniel

Dobrý deň, vozidlo bol v priebehu 4. mesiaca odtiahnuté.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania