Zvolenska cesta-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Jediná možnosť ako sa na bicykli dostať z mesta na “cyklotrasu” z BB smer Ilias, Vlkanova,.... je cez tento most. S deťmi sa nedá ísť po ceste. Ale po chodníku je to tiež náročné lebo chýbajú bezbarierove prechody. Obrubníky sú skoro väčšie ako synove kolesa na bicykli.
Mala investícia by potešila mnoho cyklistov s deťmi ktorí si netrúfajú ísť po ceste. O kočíkoch nehovoriac.

06. apríl 2021

Tomáš Hricišin

Spravna ulica je Zvolenska cesta - je to most ponad R1 a Hron.
02. máj 2021

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
11. marec 2022

Odpoveď samosprávy

zaradíme do plánu opráv

oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí
13. november 2022

Peter Tekáč

Zle označenie na mape. Podnet sa nenachádza na Poľnej.
28. január 2024

Peter Tekáč

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
28. január 2024

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Ďakujem,
Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania