Poľná-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Chyba bezbariérové ukončenie chodníka. Chodí tam množstvo rodičov s kočíkmi + male deti na odrazadlach na ihrisko za cestou. Je potrebné upraviť obrubník na oboch stranách cesty.

02. máj 2021

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania