Švermova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Tomas Strbik 14. apríla 2021

Nesvieti lampa pred vchodom 39, ulica Švermová, Banská Bystrica

29. apríl 2021

Tomas Strbik

Nerieseny?? Na druhy den od podnetu vymenili ziarovku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.