Cementárenská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dobry den, chcel by som upozornit na cerstvy vrak auta(vcera este s ECV, dnes uz bez) na konci asfaltovej cesty, ktora ide popod zahradkarsku osadu medzi Srnkovou a Salkovou. Nemohlo by mesto na koniec tejto cesty osadit rampu? Pohodlni vodici zo Salkovej si tak skracuju cestu do BB, vytvaraju sa tam cierne skladky a vznikaju tam kolizne situacie s cyklistami. Za preverenie vopred dakujem.

12. máj 2021

Martin

Update: auto zacinaju demolovat vandali a vytekaju z neho prevadzkove kvapaliny.
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme Vám za email. Mestská polícia Banská Bystrica Váš podnet preverí a na základe zistených skutočností bude vo veci prijímať v rámci zákonných možností príslušné opatrenia.

S úctou

Mestská polícia
Československej armády 26
974 01 Banská Bystrica
Tel.: +421 48 4330 801
27. máj 2021

Martin

Vrak je uz prec. Palec hore za skore riesenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania