Nerovný chodník na Sídlisku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Ing. Eman Horváth 02. septembra 2014

Na ulici 29 augusta č. 3 je nekvalitne urobený asfaltový chodník. Je zle vyspádovaný a je z asfaltu ktorý sa neustále drobí a vznikajú v ňom priebežne jamy. Jamy už majú hĺbku aj 5 cm! Spadlo tam už niekoľko ľudí, hlavne starších osôb.
Zlé vyspádovanie spôsobuje zberanie prachu ktorý tam naplavuje voda, hrúbka naplaveného prachu je niekoľko cm.
Je nutná súrna oprava celej šírky v dĺžke asi 8 až 10 m.

22. október 2014

Odpoveď samosprávy

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica, ako správca miestnych komunikácií eviduje potrebu opravy predmetného chodníka. V súčasnosti z finančného hľadiska nie je možné určiť termín opravy.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica
08. máj 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
08. máj 2019

Ing. Eman Horváth

Je to už opravené, ale neprišiel som na to ako to označiť...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania