Tatranská-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milena Martinova 14. júla 2021

Smeti,stale a vsade!!!! Odkedy mame novu firmu na odvoz odpadu toto je pravidelne a nielej na tatranskej ako som musela lokalizovat ulicu. Mame triedit odpad tak zabezpecte jeho odvoz primerane. Stale je to takto ako vidite na fotkach a jedna sa o celu bystricu je to proste hnus!!!!!!

26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet vo veci preplnenia nádob na triedený zber komunálnych odpadov v časti Tatranskej ulice č. 14 až 32. Zberová kapacita triedených odpadov danej časti Tatranskej ulice bola prehodnotená v mesiaci jún, na základe čoho bude na stojisku pri BD Tatranská č. 24 pristavená ďalšia nádoba na papier a plast, tak aby nedochádzalo k podobným situáciám s preplnenými nádobami pred dňom zberu. Aktuálne zberová spoločnosť čaká na dodávku nových nádob, akonáhle budú doručené, zrealizuje sa posilnenie zberovej kapacity triedených odpadov. Zároveň informujeme, že stojiská boli dočistené v deň zberu plastov a papiera a v deň zberu kovov. Viď fotodokumentácia z dňa 14.7.2021

Ing. Michal Štúber, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania