Povstalecká-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

zrejme pri nejakej búrke odlomilo celkom veľký konár asi by bolo dobré ho odrezať

09. august 2021

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
10. august 2021

Tomas Adamjak

ZaRes pri koseni travy konar odpilil ale poranene miesto stromu neosetril ziadnym voskom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania