Nefungujúce osvetlenie Moskovská ulica č. 25

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 14. septembra 2011

Na ulici Moskovská 25 nesvietia pouličné lampy pred bytovým domom z oboch prístupových vchodov. Nakoľko tieto lampy osvetľujú aj časti chodníka vedľa domu a parkovisku za domom, absencia svetla robí vo večerných hodinách absolútnu tmu, kde hrozí úraz starším osobám, alebo občasným návštevníkom.

19. september 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Porucha verejného osvetlenia na Moskovskej ulici pred vchodom č.25 bola nahlásená f. Progres-Hl., ktorá zmluvne zabezpečuje údržbu verejného osvetlenia.

Jozef Gelien
oddelenie dopravy a údržby MK
16. január 2012

Anonymný užívateľ

Problem sa vyriesil, osvetlenie svieti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania