Pieninská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Ziadam odstanit/opravit basketbalový kôš pred ZS Pieninska.

25. október 2021

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
26. október 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný ZŠ Pieninská.

Mgr. Mária Lovaššová, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania