Majerská cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Na konci lúky pri lese je nelegálna skládka odpadu - gumy, plasty a stavebný odpad. Lokalita: smer Mičiná z BB - vyššie nad strelnicou po pravej strane.

09. október 2021

Peter Širka

Za tým stromov v jame
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Vec bola postúpená Obecnému úradu Horná Mičiná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania