Vyschnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Na ulici Kráľovohoľská 10 v Banskej Bystrici sa nachádza vyschnutý agát, ktorý sa s veľkou pravdepodobnosťou zlomí pod váhou napadnutého snehu a pritom môže poškodiť zaparkované motorové vozidlá.

06. november 2014

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Správca zelene mesta Banská Bystrica ZAaRES túto drevinu eviduje a má jej výrub zahrnutý v harmonograme prác.




Ing. Beata Kostúrová, vedúca oddelenia životného prostredia
18. marec 2015

Jaroslav VÝBOŠŤOK

Podnet nebol doteraz vyriešený
04. november 2015

Jaroslav VÝBOŠŤOK

Má ZARES výrub tejto dreviny v harmonograme prác v roku 2015 ? . Alebo je potrebné čakať ešte 2 - 3 roky?
19. november 2016

Jaroslav VÝBOŠŤOK

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania