Zvolenská cesta-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Sú tieto reklamy legálne? Nezdá sa mi v poriadku ich ukotvenie pomocou kameňov.

13. december 2022

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
22. august 2023

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Gilárd United s.r.o., Spojová 25, Banská Bystrica, PSČ 974 04, SR
22. august 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
22. august 2023

Odkazprestarostu.sk

Zisťujeme elektronický kontakt na zodpovednú firmu..

Admin OpS
23. august 2023

Peter Tekáč

Vlastníkom pozemku je Slovenská republika. Mohli by sa vyjadriť či tieto billboardy sú umiestnené na pozemku legálne?
18. marec 2024

Peter Tekáč

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania