Lipová-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Na Lipovej ulici zmizla dopravná značka zakazujúca vjazd nákladným vozidlám. Jedná sa o zmenu dopravného značenia alebo len "zmiznutú" značku?

04. máj 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
11. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka bola odstránená, nakoľko zákaz vjazdu nákladných áut nie je žiadúce opätovne zaviesť, keďže je tu potrebný vjazd komunálnych áut a tiež áut pre obchodnú spoločnosť sídliacu na konci ulice.
Problém obyvateľov ulice s enormným vjazdom a prechodom nákladných áut sme však vyriešili osadením cestných betónových zábran na konci ulice. Veríme, že tieto opatrenia sú pred obyvateľov dostatočné a uspokojivé, aspoň tak sa miestni obyvatelia vyjadrili po osadení týchto zábran.

Mesto Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania