Zvolenská cesta-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Upchatá kanalizačná vpusť na ceste I/66 na zákrute smerom na most do Kremničky po ľavej strane v tomto smere pri chodníku. V tomto úseku smerom na most sú dalsie 2 upchate vpuste.

05. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Predmetný úsek cesty nie je v správe a vlastníctve Mesta Banská Bystrica.

Oddelenie údržby MK a IS
05. jún 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
05. jún 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol zaslany SSC na vyjadrenie.

Admin OpS
07. jún 2023

Odkazprestarostu.sk

Odpoved SSC:

Dobrý deň,

Prečistenie znečistenej uličnej vpusti na ceste I/69 (Zvolenská cesta) Slovenská správa ciest investičná výstavba Banská Bystrica objedná cez externého dodávateľa z rámcovej dohody na čistenie kanalizácií a ORL v najbližšej možnej dobe.


S pozdravom.

hlavný odborný zamestnanec
20. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Odpoved SSC:

Dobrý deň,

Prečistenie znečistenej uličnej vpusti na ceste I/69 (Zvolenská cesta) Slovenská správa ciest investičná výstavba Banská Bystrica objedná cez externého dodávateľa z rámcovej dohody na čistenie kanalizácií a ORL v najbližšej možnej dobe.


S pozdravom.

hlavný odborný zamestnanec
23. august 2023

Peter Tekáč

Zvolenská cesta-kanalizácia-upchatá

Upchate kanalizacne vpuste na ceste pred mostom aj za mostom ponad R1 znefunkcnuju odvodenie vody z vozovky. Bolo by vhodne vyčistiť.
23. august 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný na SSC.

Ďakujem,
Admin OpS
18. február 2024

Peter Tekáč

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania