Prepadávajúci sa kanál v Novom Svete

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Martin Borovjak 22. apríla 2015

Denne po tomto kanali prejdu tisícky kamiónov a osobnych vozidiel. Robi to zbytočne velký buchot a čakame kedy sa stane nejaka autonehoda.

23. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Podľa Vášho popisu sa jedná o cestu vo vlastníctve a správe Slovenskej správy ciest, mesto Banská Bystrica na predmetnú závadu uvedenú organizáciu upozornilo.

Ing.Zehnal, odd.údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania