Mlynská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Vysoká tráva na súkromnom pozemku bráni vo výhľade do križovatky - môže mesto vyzvať majiteľa na zabezpečenie údržby?

21. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za info.
Podnet je v riešení.

S pozdravom

Odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
MsÚ Banská Bystrica
26. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania