Sládkovičova 21-51, 8-112-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Branislav Knopp 25. júla 2023

Zdravím. Na parkovisku, oproti vchodu Sládkovičova 48, je vyjazdený kríž zákazu parkovania. Ide o jediný prístup od bytovky ku chodníku, ktorý je blokovaný autami, čo znepríjemňuje život hlavne tu bývajúcim rodinám s kočíkmi, alebo aj nákupnými taškami. Veľmi pekne prosím o pomoc a riešenie tohto problému :)

25. júl 2023

Peter Tekáč

Tento podnet sa tu uz nachadza 2x, a ma status v rieseni. :) https://www.odkazprestarostu.sk/banska-bystrica/podnety/137289/podhaj-vodorovna-znacka-zle-viditelna
Ale už na to asi samospráva zabudla, že sľúbila to namaľovať.
09. august 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Admin OpS
28. august 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za podnet,

Váš podnet sme zaevidovali a odstránenie nedostatkov je naplánované do pravidelnej údržby VDZ ešte pre tento kalendárny rok.

Mestský úrad
Oddelenie údržby MK a IS
Mesto Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania