Zvolenská cesta-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Poskodena rozvodova skrina. Dvierka su zhodene na zemi, trcia kable. Vyjazd od Tesca na Sladkovicovu.

15. august 2023

Odpoveď samosprávy

Predmetné zariadenie nie je vo vlastníctve a správe Mesta Banská Bystrica.

Oddelenie údržby MK a IS
16. august 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
16. august 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet preposlaný na SSD ako na možného vlastníka/správcu zariadenia.

Admin OpS
30. august 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný SSD.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania