Kostiviarska cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Mária 29. septembra 2023

Dobrý deň, chcem poprosiť o dosypanie štrku a zhutnenie cesty Kostiviarska cesta a Ovocná.

Cesta je v zlom stave, sú tam veľké jamy, je využívaná dosť cyklistami a ak sa tam stretne cyklista a auto je to dosť náročné, obísť sa a nezničiť si koleso na aute v jame.


Nehovoriac o tom, že ide zima. Niekedy sa o to starali miestni, len tí už sú starí a majú zdravotné problémy.

Poprosím teda tu, o postaranie sa o cestu, je to krásna oblasť. Škoda tej cesty je to cesta 3.triedy tuším.

Ďakujem krásne, za vyriešenie problému.

16. október 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Ďakujem,
Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania