Gaštanová-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

prostriedok celej ulice Gaštanová začína praskať

26. október 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Ďakujem,
Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania