Zvolenská cesta-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Upchatá kanalizačná mreža na pravej strane smerom od Tesca na Sladkovičovu ulicu. Bolo by vhodne vyčistiť a umožniť odtekanie vody do kanalizácie.

17. október 2023

Odpoveď samosprávy

Zaradené do plánu čistenia UV.

Oddelenie údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania