Zvolenská cesta-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Ziadam Tesco, alebo majitela parkoviska pred Tescom, aby opravil dlazbu na parkovisku. Kocky uz maju najlepsie roky za sebou a pri prejazde autom vyskakuju. Ked uz nepribudli kose na parkovisku ako som ziadal minule a smeti sa im valaju po parkovisku, tak by bolo dobre aspon opravit dlazbu.

27. október 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
13. november 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému subjektu.

Ďakujem,
Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania