Zvolenská cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Nebezpečný odpad=azbestova strešná krytina opretá o oporu mosta. Nachádza sa to pri novovybudovanej cyklistickej cestičky pod mostom. Bolo by vhodne to odniesť na skládku odpadov.

13. november 2023

Odpoveď samosprávy

Podnet postúpený na Okresný úrad Banská Bystrica, odboru starostlivosti o životné prostredie.

Odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
MsÚ Banská Bystrica
17. december 2023

Peter Tekáč

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
18. december 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Ďakujem,
Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania