Na Karlove-zastávka MHD-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Cela posprejovana z oboch strán. Prosím o opravu

20. november 2023

Odpoveď samosprávy

Mesto Banská Bystrica požiadalo vlastníka prístrešku o odstránenie uvedeného problému na autobusovej zastávke.

Oddelenie údržby miestnych komunikácii a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
25. december 2023

Milan Cerovský

Podnet vyrieseny, zastavka cista

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania