Rozbitý chodník - Mládežnícka ulica

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Ivica Placha 30. augusta 2012

Dobry den, byvam na sidlisku Foncorda, presnejsie na Mladeznickej ulici. Som matka takmer dvojrocnej dcerky a nakolko na sidlisku byva vela malych deticiek, vzhladom na ich bezpecnost, by som Vas pekne chcela poziadat o zabezpecenie opravy rozbiteho chodnika, ktory vedie na most, ktory spaja priestor od Mladeznickej 29 k Mladeznickej 31 ...na tejto nezrovnalosti chodnika mala moja dcerka pred tyzdnom nehodu na detskom odrazadle, nakolko nabehla na tuto nezrovnalost, rozbila si bradu a skoncili sme na pohotovosti...ak by bolo mozno tento chodnik nejako vyrovnat, resp. dat tam novy koberec, bola by som Vam velmi vdacna

12. september 2012

Ivica Placha

Dakujem velmi pekne za pomoc :-)))...rozbity chodnik ma uz od dnes novy asfaltovy koberec.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania