Prístup na evanielický cintorín.

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Martin Baník 13. augusta 2015

Na cintorín, ktorý spomínam nechodia len Banskobystričania, ale aj ľudia, ktorí naše mesto navštevujú ako turisti alebo za účelom piety k svojim pozostalým. Schody z Bakossovej ulice vyzerajú takto už viac rokov. Prístup z Lazovnej je tiež v časti vstupu k bráne zničený - vypadaná dlažba, ktorá sa viac a viac rozpadáva. Určite nejde o mimoriadnu udalosť, ale mali by sme dbať na poriadok aj v lokalite, ktorá je na hrane pamiatkovej rezervácie.

16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Predmetné schody boli vyčistené od buriny v 37. kalendárnom týždni.

Oddelenie údržby MK a IS
16. september 2015

Martin Baník

Pôjdem pozrieť.... Potom, ak bude všetko v poriadku, poďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania