Havarijný stav prístupovej cesty

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Matej Terem 14. augusta 2015

Cesta a chodniky na pristupovej ceste k panelovemu domu Bakossova cislo 35 az 45 je v HAVARIJNOM stave ako je viditelne na fotkach.
Podla môjho laickeho nazoru je potrebna celkova rekonstrukcia aj chodnikov aj pristupovej cesty (vymena kanalizacnych poklopov,asfaltoveho koberca) cesta ma panelovy zaklad.

20. august 2015

Odpoveď samosprávy

O poškodenej komunikácii vieme a máme ju zaradenú v pláne opráv miestnych komunikácií.
Termín opravy bude záležať od finančných možností nášho oddelenia.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ BB
20. august 2015

Matej Terem

Podobne znenie som dostal aj od Oddelenia udrzby miestnych komunikacii a inzinierskych sieti mesta BB s touto odpovedou som NESPOKOJNY.
Ziadam Vas za vsetkych obyvatelov Bakossova 35-45 o jednoznacny termin opravy tejto komunikacie.Odporucam prislusnym pracovnikom samospravy prist sa pozriet fyzicky v akom havarijnom stave je tato komunikacia-chodniky,kanal.poklopy,obrubniky.
13. november 2015

PaedDr. Marek Balazovic, Phd.

Havarijný stav prístupovej cesty na ulici Bakossova 35 - 45 sa postupne zhorsuje, kedze sa stale neriesi. Dlhodoba necinnost opravy vytlkov postupne znemoznuje priechodnost tejto komunikacie a predpokladam, ze po nastavajucej zime ostane takymto sposobom prejazdna uz len pre terenne vozidla, alebo zazitkovych vodicov. Opakovane ziadame o okamzite riesenie tohto havarijneho stavu. Za vsetkych obyvatelov tejto mestskej casti PaedDr. Marek Balazovic, Phd.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania