Deravý kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Ivica Placha 12. septembra 2012

Dobry den,

chcela by som Vas upozornit na deravy kanalizacny poklop na brehu potocika Udurna na Mladeznickej ulici (konkretne sa poklop nachadza medzi Mladeznickou 45 a Mladeznicou 47), diera je nebezpecna, moze si tam zaseknut nozku male dieta alebo nejaky psik.

Vopred dakujem za zaujem vyriesit tento problem.

30. september 2012

Michal

Stav podnetu 30.septemba 2012.
21. október 2012

Odkazprestarostu.sk

Z dôvodu chýbajúcej odpovede Mestského úradu bol podnet označený ako neriešený.
25. september 2013

Ing. Zehnal

Poklop na predmetnej šachte nie je majetkom mesta Banská Bystrica, šetrením bolo zistené, že sa jedná o šachtu v majetku a správe spoločnosti VEOLIA,a.s., ktorú sme o probléme informovali.
30. január 2014

Odpoveď samosprávy

Poklop na predmetnej šachte nie je majetkom mesta Banská Bystrica, šetrením bolo zistené, že sa jedná o šachtu v majetku a správe spoločnosti VEOLIA,a.s., ktorú sme o probléme informovali.

Ing. Ivan Zehnal, oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania