Bezpečnosť pre deti a obyvateľov mestskej časti Jakub

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý
meno
Janka Michalová 18. septembra 2015

Dobrý deň, ako obyvateľka mestskej časti Jakub by som chcela upozorniť na problém bezpečnosti pre deti a obyvateľov na ceste, ktorú musíme používať nakoľko chodník v Jakube absentuje a hoci je na začiatku obce dopravným značením obmedzená rýchlosť na 30 km/h je dodržiavaná cca 10% vodičov aj to som asi prehnala. Hlavný problém vidím na ceste pri materskej škôlke a kostole, kde ľudia majú problém prejsť cez cestu nie to ešte vychádzať z brány MŠ, keďže v blízkosti sa nachádza zákruta, ktorá je neprehľadná a preto si dovolím označiť tento úsek ako najnebezpečnejší. Viete si predstaviť keď sa zo zákruty vyrúti kamión? Proste skracujú si cestu a verte, že 30-kou nechodia. Pôvodne boli v Jakube osadené spomaľovače ale tie sa z istých dôvodov zrušili. Prosím o riešenie.

30. september 2015

Odpoveď samosprávy

Problematika kontroly dodržiavania maximálnej dovolenej rýchlosti a ďalších dopravných obmedzení platných na Vami uvádzanej komunikácií patrí do pôsobnosti Policajného zboru SR

Ing. Milan Ozdinec, vedúci oddelenia dopravných stavieb MsÚ Banská Bystrica
30. september 2015

Odpoveď samosprávy

Problematika kontroly dodržiavania maximálnej dovolenej rýchlosti a ďalších dopravných obmedzení platných na Vami uvádzanej komunikácií patrí do pôsobnosti Policajného zboru SR

Ing. Milan Ozdinec, vedúci oddelenia dopravných stavieb MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania