Rozbité sklo na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. októbra 2012

Dobrý deň,

chcel by som upozorniť na rozbité sklenené panely na zastávke MHD Mládežnícka.

Ďakujem

15. október 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet na opravu poškodeného prístrešku MHD na Mládežníckej ulici sme ihneď postúpili zmluvnej spoločnosti, ktorá zabezpečí opravu. Ďakujeme za podnet, situáciu s opravou budeme sledovať až do odstránenia poškodenia.

Ing. Miroslava Peťková, referent Oddelenia údržby MK a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
28. september 2016

Miroslava Peťková

Poškodené sklo bolo opravené v mesiaci november 2012.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania