Nepovolená reklama

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. septembra 2012

Na sadovníckej ulici pri Zarese sa nachádzajú nepovolené reklamné pútače.

09. október 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa stavebného zákona sa za reklamné zariadenie pokladá také, ktoré je pevne spojené so zemou, alebo stavbou, čo v tomto prípade nie je.
Nakoľko ide o zaujatie verejného priestranstva daná vec patrí na Oddelenie miestnych komunikácií a inžinierskych sietí. V poslednom období sa tak odstránilo dosť veľa takýchto reklamných plachiet. Stavebný úrad v súčinnosti s Oddelením miestnych komunikácií a inžinierskych sietí vykoná nápravu a v dohľadnej dobe budú zo zábradlia reklamné plachty odstránené.

S pozdravom,

Dobríková Gabriela

Gabriela Dobríková
Stavebný odbor
Stavebný úrad
048/ 4330 418
gabriela.dobrikova@banskabystrica.sk
31. júl 2019

Odkazprestarostu.sk

Reklamy odstranené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania