Poškodený kanál

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Jozef Novák 27. februára 2016

Na Wolkerovej ulici sa nachádza viacero poškodených kanalizačných poklopov. Už sú v takom stave, že je nevyhnutné ich obchádzať protismerom, čím dochádza ku kolíznym situáciám v cestnej premávke.

29. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Novák,

to čo nazývate poškodenými kanalizačnými poklopmi sú šachty vo vlastníctve a správe spoločnosti Slovak Telekom, a.s.. Táto spoločnosť je informovaná o ich technickom stave a je na nich, aby závady odstránili.

S pozdravom

Oddelenie údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania