Autovrak Javornícka

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 26. apríla 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Javorníckej ulici už niekoľko mesiacov zaberá parkovacie miesto prekryté auto bez ŠPZ.

05. december 2016

Ing. Michal Štúber

Dobrý deň,
predmetné vozidlo bolo odstránené zrejme jeho držiteľom.

Odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.