Vyschýnajúce stromy

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Jana 01. júna 2016

Dva vyschýnajúce stromy na Družby (smrek, borovica), hrajú sa tu deti a je tu nebezpečenstvo padajúcich konárov, lebo v prípade búrky a pod.

09. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Uvedené vysychajúce dreviny budú správcom zelene ZAaRES odstránené.
Ďakujeme za podnet.

ZAaRES (správca zelene).
27. marec 2017

Jana

Dobrý deň, už to bude pomaly rok ako sa dal podnet na vyschýnajúce stromy a hoci bolo prisľúbené ich vypílnenie, zatiaľ sa nič neudialo a dreviny naďalej chátrajú a obschýnajú...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania