Vyschutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Jana, 10. októbra 2016

Úplné vyschnutý strom na detskom ihriskú

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

02. november 2016 Odpoveď

Predmetný vyschnutý strom (jarabina) bol odstránený správcom zelene v meste Banská Bystrica - ZAaRES.
Ďakujeme za upozornenie.

MsÚ Banská Bystrica a ZAaRES

Aktualizácie podnetu

09. január 2017 Jana

Dobrý deň, hocí píšete že daný strom bol pracovníkmi ZAaRES odstránený stále je na svojom mieste... prikladám aktuálne foto.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.