Zarastený a znečistený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Roman Bielik, 28. novembra 2016

Chodník krížom od križovatky pod zastávkou MHD Tulská stred k Bonete je dlhodobo neudržiavaný - v časti zarastený do polovice kríkmi, dlaždice sú tiež prerastené trávou, znečistené, zablatené...
Podnet bol nahlásený už pre rokom (!!!) a dodnes nebol vyriešený... Denne tadiaľ chodia do školy deti, ľudia prechádzajú k zastávke MHD...

30. november 2016

Danka Halamová

pán Bielik, najlepšie rovno kontaktovať p. Šaba on to zariadi - 0917 467 765. Ja už komunikujem len s ním. Po polroku naťahovačiek sa o orezanie kríka v križovatke pri Tulskej 11 s úradníkmi, stretla som sa s p. Šabom (riaditeľ Zares-u) a do dvoch dní krík opílili. Takže kľudne ho kontaktujte.
02. december 2016

Odpoveď samosprávy

Chodník bol dnes vyčistený a upravený.

Mgr. Peter Suchý, MsÚ Banská Bystrica
02. december 2016

Danka Halamová

Paráda. Ďakujeme.
02. december 2016

Roman Bielik

Skvelé, som rád, že sa to konečne podarilo upraviť (aj keď počasie dnes neprialo :o) - konečne budeme môcť tade normálne chodiť. Vďaka.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.