Ničenie bežkárkych tratí Tajov

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Peter, 03. decembra 2016

Mesto BB sa hrdi ako Europske mesto sportu. Vcera vecer boli upravene bezecke trate Tajovska zvaznica a na Kordiky.

Dnes rano tam traktor tazil drevo (v spodnej casti trate smerom k Tajovskej chate). Podla vyjadreni ma v noci ist tazit a odvazat drevo aj vyssie. Samozrejme, tato cast trate je hned znicena. Isty cas dokonca blokoval celu trat a bolo mozne, ze niektory z nas bezkarov do neho nabura, kedze nebol oznaceny.

Tiez po novoupravenej zvaznici presli kone z Kralik. Dva kone celou Tajovskou zvaznicou (samozrejme, nesli krajom povacsine). Na trati ostali velmi hlboke diery. Na otazky odpovedali, ze tade iba prechadzaju.

Do kedy planuje mesto toto tolerovat a preco s tym nie je mozne nic robit? Akym pravom ti ludia poskodzuju niekoho snahu a vynalozene financie?

10. január 2017

ZAaRES

Problém je vyriešený, trate boli znovu upravované.

ZAaRES
10. január 2017

Peter

No to si teda nemyslim. V prispevku sa hovori o systemovom rieseni, nie jednorazovom plytvani zdrojov... Skoda, ze portal to oznacil ako vyriesene, ked to vyriesene vobec nie je.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.