Znečistený a zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Jana 27. marca 2017

Dlhodobo znečistený a zarastený chodník, krík pri chodníku je veľmi rozrastený a v lete keď sa zazelenie, tak po chodníku sa vôbec neda prechádzať. Každodenne tadiaľ chodia ľudia do práce, deti do školky, školy.

28. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Chodníky na ul. Družby za Mladosťou boli vyčistené akt. pracovníkmi. Po tel. rozhovore s ved. pracovníčkou ZaARESu prebehne v najbližšom čase ošetrenie kríkov.

Jaroslav Bendík, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania