Rozbitý chodník – Kyjevské námestie

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení

Zaslal: Ján, 15. apríla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chodník rozbitý, ťažko priechodný pre kočíky, chodcov.

18. apríl 2017

Ján

Chodník na Tulskej

Zničený chodník, prosím opraviť. Ďakujem
20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Opravu chodníka sme zaradili do plánu opráv miestnych komunikácií

oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ BB
20. apríl 2017

Danka Halamová

OR Fončorda ho zaradila do plánovanej opravy - r. 2017
02. január 2018

Ján

2017 je za nami, prosím zaradiť v roku 2018.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.