Chýbajúce vodorovné dopravné značenie na obchvate

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
meno
Peter 20. mája 2017

Na obchvate R1 medzi EuropaSC a odbockou k Lidl chyba uz niekolko mesiacov vodorovne dopravne znacenie. Robil sa tam snad este na jesen "postrek" ala novy povrch a odvtedy nie je toto vodorovne znacenie dokreslene. Najma v noci to nie je uplne bezpecne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.