Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Rozbitý a nebezpečný chodník Tulská

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Ján, 01. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Rozbitý a nebezpečný chodník smerom v okoli Materskej školy na Tulskej. Bolo by vhodné uz to opravit, poskodzuje sa postupne aj zakladny beton, čím neskôr sa budu robit opravy, tym drahsie to bude. Ďakujem

20. júl 2017

Danka Halamová

Dobrý deň.
Takže tento chodník sa bude opravovať kompletne od Bonety až po ZŠ Moskovská tento rok. Najprv sa ešte spravia schody od Tulskej 101 dole popri škôlke, potom schody od škôlky smerom dole k ceste a následne sa začne robiť tento chodník. Keď to bude hotové, mal by sa ešte tento rok robiť kompletne chodník vnútroblok Moskovská od ZŠ Moskovská smerom k Moskovskej 20 a ešte je pripravených pár nových vecí na Fončorde.
21. júl 2017

Ján

Ďakujem za odpoveď.
10. august 2017

Odpoveď samosprávy

Oprava chodníka prebehne v najbližších týždňoch.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica
02. január 2018

Ján

Ďakujem. Vyriešené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.