Vraky na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Vie niekto niečo urobiť s dvomi vrakmi na parkovisku Sládkovičova 38 v BB? Stoja tam dlho a zaberajú miesto. Ďakujem.

22. august 2017

Ivan

Naozaj nemá kto riešiť vraky? Majú to ľudia zobrať do svojich rúk?
22. august 2017

Ivan

Biele auto tam už nie je, ale to žlté stále. Bez interiéru, bez SPZ, nepojazdný šrot.
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo bolo odstránené.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo bolo odstránené.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica
28. júl 2020

Ivan

To vážne? Po troch rokoch ste sa tam šli pozrieť? Si robíte srandu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania