Odhlásené auto zaberajúce parkovacie miesto

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Matej Terem 27. novembra 2017

Upozornujem na odstavene odhlasene vozidlo MAZDA TRIBUTE ktore zabera zbytocne parkovacie miesto vnutrobloku Bakossova 35-45.
Odhlasene vozidlo sa nachadza medzi vchodmi Bakossova c.37 a c.39.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.